Çakma Vatansever Sedat Peker

Bu ülkede insanların Milliyetçi ve Vatanseverliğinden karnını doyuran Çakma Vatanseverler ve Sahte Milliyetçiler vardır. Bunların başında anılacak isimlerden biride tabi ki Sedat Peker’dir. Suriye’ye yardım konvoyu adı altında para toplayıp kendisine ait olmayan yardımları kendi malıymış gibi Türkmenlere götüren Sedat Peker bu hareketi ile Milliyetçilerin gözüne girmeyi başardı. Milliyetçi Vatansever edası ile 3-5 yıl ekmek yiyen Sedat Peker yiyecek ekmek bulamayınca alevi, sol tayfaya yaklaşmak için Türkmenlere iftira atmak için itiraf adı altında birçok video yayınladı.

Firari organize suç örgütü lideri Sedat Peker, yeni videosunda sinirlendiğinde öfke kontrolü sorunu yaşadığını belirterek çarpıcı ifadelerle ruh halini anlattı. Kızlarını ağlattığı için 10 yaşındaki oğluna çatal sapladığını anlatan Sedat Peker’in, “helal/haram lokma” üzerinden aynı kız çocuklarının aklına gelmemesi ise dikkat çekti. Gözünün döndüğünü söyleyen Peker, “Bir daha onları ağlatırsan seni öldürürüm dedim. Oğlumun kör olmasını göze alıp o çatalı fırlattım. Düşünün ona bunu yapan, diğerlerine ne yapacak.” ifadelerini kullandı.

Firari organize suç örgütü lideri Sedat Peker, YouTube kanalında “Yaşadıkça ve yaşlandıkça değil, direndikçe büyürüz.” başlıklı bir video yayınladı. Videoda Sedat Peker, 10 yaşındaki çocuğa nasıl bir şiddet uyguladığını övünerek anlattı. Malum medya ise bu şiddeti görmezden geldi. 

“Ben normal bir adamım demedim”

Konuşmasının bir bölümünde kendi psikolojik durumu ve evlatlarıyla olan ilişkisine değinen Peker, “Bir şey anlatacağım ama psikolojimin bozuk olduğunu düşüneceksiniz. Ama ben hiçbir zaman psikolojim çok iyi, ben çok normal bir adamım demedim. Yani psikolojim iyi, ama sinirlendiğimde öfke kontrolümü kaybediyorum.” dedi.

“Çatalı fırlattım, omuzuna saplandı”

Devamında oğlu ve kızlarıyla ilgili bir anısını anlatan Peker, nasıl bir ruh haline sahip olduğunu gözler önüne serdi.

Peker şu ifadeleri kullandı:  “Küçük oğlum Boğaçhan o zaman 10 yaşındaydı. Kardeşlerini ağlatmış ama nasıl bir ağlatmak. ‘Ne oluyor?’ dedim birden kontrolümü kaybettim, kızlarımı ağlatıyorlar ya. O an elimde çatal vardı bir fırlattım buna. Tabii çatal omzuna saplandı. Boğaçhan’ın gözleri büyüdü, annesi zaten ayrı bir dünyaya gider gibi oldu. Aklı çıktı yerinden. Oğlan ‘Baba ben senin çocuğun değil miyim?’ dedi.

Ahiretleri aklına gelmedi

10 yaşındaki çocuğa sapladığı çatalın ardından merhamete gelmediğini anlatan Sedat Peker, kız çocuğu için yapamayacağı bir şey olmadığını iddia etti.

Vatandaşların ekmek teknesine çöktüğünde, onlara “haram lokma” yedirerek ahiretlerini yakacağını düşünmeyen Sedat Peker, anısını dramatik bir hale getirerek şu ifadeleri kullandı:

“Düşünmeyin ki hemen merhamete geldim, sarıldım. İlk cümlem, bir daha onları ağlatırsan seni öldürürüm oldu. Ben baba olduğumu erkek çocuklarımla değil kız çocuklarımla anladım. O sebeple kendi oğlumun kör olmasını göze alıp o çatalı fırlattım. Düşünün ona bunu yapan, diğerlerine ne yapacak.”

Ayrıca Kontrol Et

Engelliler de Beyaz Yakalı ve Kalıcı Çalışan Olmayı Hak Ediyor!..

Yaklaşık 9 milyon engelli bireyin yaşadığı Türkiye’de ‘engelli istihdamı’ denilince akla daha çok mavi yakalı …