Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax Şirketi Ciddi Maddi Zarara Uğratıyor

Türkiye’nin E-ticaret Yazılım Şirketlerinden biri olan Ticimax Mağdurları Sosyal Medya Platformlarında ve Şikayetiim var Bloklarında uğradıkları maddi zararın boyutunu anlatmak için kamuoyu oluşturmaya çalışıyor.

Şikayetim Var kullanıcısı Sezer Bey : Ticimax ile bağlantı kurulan online kredi kartı banka kartı ile ödeme seçeceğin de, sürekli işlem hatası veriyor. Ticimax kaynaklı ve müşteriler ödeme yapamıyor müşterilerimiz kaçıyor bize ciddi rakamlar kaybettiriyor aylık yıllık ödemesini kuruşuna kadar alırken verdiği hizmet yarım ve maddi olarak zarar vermektedir. 3. Kez yaşadım ve artık sıkıldım

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini inceleyebilirsiniz. – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimax-ciddi-maddi-zarara-ugratiyor 

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.