Ünlü Bayan Giyim Markası Wogue’s Türkiye’de Satışa Çıkarıldı

Yurtdışı için üretilen Bayan giyim markası Wogue’s, Gece kıyafetleri ve Abiye giyimde iddialı başlamış ve yurtdışı satışlar yapmaktaydı. Wogue’s ürünlerinin bir kısmını Türkiye pazarına sunmaya başladığını açıkladı.

Türkiye’de yalnız Kargo ile satış yapan Wogue’s şirketini tanıyan müşterilerine satış yapmaya başladı. Bayi ve Franchise vermeyi şimdilik düşünmeyen bayan giyim markası Wogue’s ayrıca parakende satış yapmayacağını da açıkladı.

Fiyat artı kalitede iddialı olduğunu açıklayan marka direktörü orta sınıfı Abiye ve Gece Kıyafetleri ile tanıştırmayı hedeflediğini belirtti. Markanın bir iddiasıda ”Bu fiyata alabileceğiniz en iyi Abiyeleri Sunmak” sloganı.

WOGUE’S RESMİ WEB SİTESİ : https://www.wogues.com.tr/

İtalya’dan, Slovakya, İngiltere, Almanya, Amerika ve bir çok ülkeye ihracat yapan Yerli üretim Wogue’s Markası 2 yıl içinde Francheis vermeyi düşünmediklerini ancak çok ciddi teklifleri değerlendirebileceklerini açıkladı. İnternet sitesini ödemeye kapattıklarını belirten firma yetkilileri, ancak online olarak sipariş oluşturacaklarını açıkladı.

Elit Fashion Kreasyonunu da satışa çıkardığını duyuran Wogue’s, İncili, İşlemeli ve Swarovski Taşlı Abiye Kıyafetlerini tüketicilerin beğenisine sundu. Yalnız Toptan satış yapacağını açıklayan firma 55 Liradan 2500 Liraya kadar ürün yelpazesinin olduğunu belirtti.

https://www.youtube.com/watch?v=D9O_KavyM-Q
Wogues Swarovski Taşlı Desenli Klasik Elit Fashion Abiye Takım

 

Ayrıca Kontrol Et

Ünlü Giyim Markası Wogue’s ile 2022 Moda Trentleri hakkında söyleşi

Güneş çıktı, etek boyları yükseliyor ve sokaklara parlak, cesur renkler hakim. Bunun tek bir anlamı olabilir: …