Ünlü bir Marka için Bayan Model Aranıyor

Ünlü bir Markanın Türkiye Şubesi için daha önce hiç bir modellik tecrübesi olmayan. Manken Fotomodellik yapmamış hiçbir ürün çekimine katılmamış, 35 yaşını aşmamış İstanbul’da ikamet eden adaylar aranıyor.

Aranılan model hiç bir katalog çalışmasına katılmamış web sitelerinde fotoğrafları bulunmayan adaylar başvurabilir. Modaya hitap eden Tekstil şirketinde mini etek, elbise, şort takımları, tayt, bluz gibi modelleri giyinebilecek kendisine güvenen adayların vücut ölçülerini (Bel, kalça, göğüs, boy ve kilo) özgeçmişleri ve iletişim bilgileri ile birlikte kendisini ve fiziğini tanıtan en az 3 ayrı fotoğrafını ”intermedyaaktuel@gmail.com” mail adresine göndermesi rica olunur.

Keşfedilmemiş güzeller arıyoruz. Çekimler İstanbul Merter’de bulunan çekim yapmaya müsait mağazalarımızdan birinde ve açık hava manzaralı mekanlarda dış çekim olarak’da yapılacaktır. Tecrübe aramıyoruz çekim öncesi göndereceğimiz videolardaki pozlara çalışması yeterli olacaktır.

Çekimler için Model Kataloğumuzdaki yerinizi alın. Arşiv katalog çekimleri için kesinlikle hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Ayrıca Kontrol Et

Kızılay ve Kızılhaçlar insanlık için çırpınmaya devam ediyor

Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, dünyadaki Kızılay ve Kızılhaçların milyonlarca savunmasız ve ihtiyaç …