Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax Sözleşme İptali Ve Para İadesi!

Ticimax E Tcaret Paketleri ve Ticimax Yazılım Mağdur Kullanıcıları, Sosyal Medya Platformlarında ve Şikayet Bloklarında Seslerini duyurmaya ve problemlerine çözüm üretmeye çalışıyor. Çok ciddi maddi zararlar gördüğünü belirten kullanıcılar mağdur ve birçoğunun problemlerine Ticimax tarafında çözüm üretilemiyor.

Sikayetvar.com Platformu kullanıcılarından Ticimax Mağduru Köroğlu Nikli Ticimax Mağduru şikayetlerini sıralıyor ;

Ticimax pazarlamacısı ile 1 haftada detaylı telefon konuşmamızda her şeyde mutabık kaldık. 02/11/2020 tarihinde sözleşme yaptık ve çalışmalarımız başladı fark ettik ki pazarlamacı ile konuştuğumuz detayları firmanın sunduğu paket desteklemiyor. Firma pazarlamacısına durumu ilettik, bize sundukları pakette ve dahi fazlasında bizim kuracağımız içi desteklememekte, sözleşmenin fes edilmesi ve para iadesinin yapılmasını talep ettik. Hiçbir koşulda para iadesinin yapılması mümkün değildir yapılan sözleşmenin üstünden 7 gün geçmiş paket kullanılmamış, faaliyet göstermemiş ve hak mahrumiyeti yaparak sözleşmeyi öne sürerek ara iadesini yapmayacaklarını söylediler, 0542****08. www. Ef***com

11/11/2020 tarihinde Çağlayan adliyesine gidip dava açıp başbakanlığa yazıp gerekli belge ve bilgileri sizler ile paylaşacağım.

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini incelemek için TIKLAYINIZ. – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimax-sozlesme-iptali-ve-para-iadesi

Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Köroğlu Nikli Kullanıcının Teşekür Mesajı :

Köroğlu’nun Teşekkür Mesajı
“İtirazım sonucunda Ticimax dönüş yaparak, sorunumu çözmüştür. teşekkür ederim konu bu duruma gelene kadar çözülmüş olsa idi bu sorunu yaşamazdık Ticimax müşteri memnuniyeti ekibine teşekkür ederim”

Ticimax E-Ticaret Paketleri, Ticimax İleri Seviye Bulut E-Ticaret Çözümleri, Ticimax E-İhracat Çözümleri, Ticimax Native Mobil Uygulama Çözümleri, Ticimax Depo Yönetim Sistemi, Ticimax Premium, Ticimax Entegrasyonlar, Ticimax Muhasebe – Erp Entegrasyonları, Ticimax Pazaryeri Entegrasyonları, Ticimax Xml Tedarikçi Entegrasyonları, Ticimax Santral Entegrasyonları, Ticimax Ödeme Sistemi Entegrasyonları, Ticimax Kargo Entegrasyonları,

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax Son Tercihiniz Bile Olmasın

Gerçekten şikayet etmeye nereden başlayacağımı bilemiyorum. Ticimax’ın onlardan paket aldığınız takdirde yaptığını iddia ettiği hiçbir şeyin çalışmadığını ve ekibinin de Ticimax kullanmayı bilmediğini belirteyim. 5 aydır Ticimax yüzünden maddi kaybımın yanı sıra tecrübesiz hiçbir şey cevaplayacak birikimi olmayan destek ekibi yüzünden sinir sistemim bozuldu.