Türk Telekom’dan Sözleşme İmzalarken birkez daha düşünün astronomik faturalar

Türk Telekom’dan Sözleşme yaptınız. Şirketiniz kapandı veya evinizi başka bir şehire taşımak zorunda kaldınız veya internet ihtiyacınız kalmadı. Peki Sözleşme imzaladınız ne olacak ? Sözleşme bozma faturanızı hesaba kattınız mı ?

Türk Telekom ile İnternet Sözleşmesi yapan General Auto Motors Otomotiv Ltd. Şirketi. Bir süre sonra projesini iptal edince buna bağlı olarak Türk Telekom internet hesabını kapatmış. Şirketin Şubat ayı faturası 2395 TL

Türk Telekom’da Sözleşmeli nternetini Kapatan Şirkete 2395 TL Fatura edildi. General Auto Motors Otomotiv Ltd. Şirketi. Otomotiv Yedek Parça İnternet üzerinden satış projesi için satın almış olduğu Türk Telekom İnternet Hizmetin kapatınca astronomik fatura ile şok oldu. Türk Telekom Merkezinde 400 TL Kapatma cezası olacağı belirtilen şirkete Türk Telekom 2395 TL Fatura edince şirket bu faturayı astronomik fatura olarak değerlendirdi.

Türk Telekom Bahçelievler Merkezinde 400 TL Kapatma cezasını ödemek isteyen şirketden ödeme alınmadı ve Ödemenin bir sonraki dönemde fatura edileceği belirtildi. Bir sonraki Faturada 2395 TL faturayı gören şirket. Bahçelievler Türk Telekom Merkezinde yapılanın bir aldatma olduğunu 400 TL kapatma cezasının nasıl 2395 TL olduğunu şaşkınlıkla karşıladığını belirtti.

 

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayetleri ; Ticimax Ucuz Diye Girdik, İki Katını Geçti, Her Şey Dahildi, İçi Boş Çıktı

Türkiye’nin E-ticaret Yazılım Şirketlerinden biri olan Ticimax Mağdurları Sosyal Medya Platformlarında ve Şikayetim var Bloklarında …