Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax Son Tercihiniz Bile Olmasın

Ticimax E Tcaret Paketleri ve Ticimax Yazılım Mağdur Kullanıcıları, Sosyal Medya Platformlarında ve Şikayet Bloklarında Seslerini duyurmaya ve problemlerine çözüm üretmeye çalışıyor. Çok ciddi maddi zararlar gördüğünü belirten kullanıcılar mağdur ve birçoğunun problemlerine Ticimax tarafında çözüm üretilemiyor.

Sikayetvar.com Platformu kullanıcılarından Ticimax Mağduru Muhammed Bey ”onlarca destek talebi oluşturdum fakat çok basit bir çözüm yolu olan bu soruna 2 ay sonunda destek ekinin bir tuşa basarak hallettiğini ve bunca destek talebi ile neden 2 aydır bunu yapmadıklarını sorduğumda sadece gülerek cevap verdi.” diyerek şikayetlerini anlatıyor ;

Gerçekten şikayet etmeye nereden başlayacağımı bilemiyorum. Ticimax’ın onlardan paket aldığınız takdirde yaptığını iddia ettiği hiçbir şeyin çalışmadığını ve ekibinin de Ticimax kullanmayı bilmediğini belirteyim. Yaklaşık olarak 5 ay önce kurmuş olduğum e-ticaret işim için gece gündüz çalışmaktayım fakat bir noktada bu tarz bir işe girdiğiniz de kontrol sizde olmuyor. Bu da sizi fazlasıyla yıpratıyor. 5 aydır Ticimax yüzünden maddi kaybımın yanı sıra tecrübesiz hiçbir şey cevaplayacak birikimi olmayan destek ekibi yüzünden sinir sistemim bozuldu.

E-ticaret’e başlamadan önce bu işi yapan firmaların satış temsilcileri ile görüşmelerim oldu ve sanırım Ticimax’ın kalifiye elemanların olduğu tek birim burası. Onlar açısından çok mantıklı çünkü firmanın tek amacı size bir paket aldırmak ve aldıktan sonra hizmet sunma gibi bir amaçları asla yok ki zaten böyle bir ekiple mümkün değil. Satış temsilcisi arkadaşa ilk 4-5 ay paketin sadece Pazar yerleri entegrasyonunu kullanacağımı bu yüzden fiyat olarak daha uygun paketlerden birini almak istediğimi fakat kendi web-sitemin kurulumunu tamamladıktan sonra daha üst pakete geçebileceğimi söyledim fakat bana buna değmeyeceğini ve en üst paketi alırsam daha sonrada hiçbir masrafım olmayacağını, istediğim tasarımı kendi web-sitemde yapabileceğimi söyleyerek beni ikna etti ve bu yüzden en üst paket olan Ticimax Omni paketini satın aldım.

4 ay sonunda kendi web-sitemi yapmak için uzman bir tasarımcı ile anlaştım fakat hiçbir şey yapamadı çünkü en ufak değişiklikler için bile bunu sizin yapmaya yetkiniz yok denip ücret istendi. Kendilerine ben size değil dışarıdan sırf bu işi yapsın diye biri ile anlaştım ve kendisine zaten ücret ödedim bizim kendi yapabileceğimiz bir şey için size neden ücret ödeyelim dediğimizde, bu şekilde olduğunu hazır tasarım kullanmadığımız takdirde ( ki çok kötü ve az seçenek var. O tasarımlar ile satış yapmanız mümkün değil) ödeme yapmamız gerektiğini söylediler. 5 ay boyunca maddi olarak bana binlerce tl kaybetmeme neden olan Marketplace ® uygulamalarını kullandım ve bu programla kafanızı yastığa rahat koymanız mümkün değil. 2 ay boyunca N11 ®’e ürün aktaramadılar, aktardıktan sonra fiyatlar 2 ay boyunca hiç değişmeden kaldı ve bu konuda onlarca destek talebi oluşturdum fakat çok basit bir çözüm yolu olan bu soruna 2 ay sonunda destek ekinin bir tuşa basarak hallettiğini ve bunca destek talebi ile neden 2 aydır bunu yapmadıklarını sorduğumda sadece gülerek cevap verdi.

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini incelemek için TIKLAYINIZ. – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimax-son-tercihiniz-bile-olmasin

 

Ticimax E-Ticaret Paketleri, Ticimax İleri Seviye Bulut E-Ticaret Çözümleri, Ticimax E-İhracat Çözümleri, Ticimax Native Mobil Uygulama Çözümleri, Ticimax Depo Yönetim Sistemi, Ticimax Premium, Ticimax Entegrasyonlar, Ticimax Muhasebe – Erp Entegrasyonları, Ticimax Pazaryeri Entegrasyonları, Ticimax Xml Tedarikçi Entegrasyonları, Ticimax Santral Entegrasyonları, Ticimax Ödeme Sistemi Entegrasyonları, Ticimax Kargo Entegrasyonları,

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.