Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’ın Astronomik Opsiyon ve Entegrasyon ücretleri

Ticimax E Tcaret Paketleri ve Ticimax Yazılım Mağdur Kullanıcıları, Sosyal Medya Platformlarında ve Şikayet Bloklarında Seslerini duyurmaya ve problemlerine çözüm üretmeye çalışıyor. Çok ciddi maddi zararlar gördüğünü belirten kullanıcılar mağdur ve birçoğunun problemlerine Ticimax tarafında çözüm üretilemiyor.

Sikayetvar.com Platformu kullanıcılarından Ticimax Mağduru Yusuf Bey ”

 

Ticimax ‘da hizmette sorun yok. Yalnız çalıştığı e-fatura, sanal pos da firmalar çok kötü. Paketlerde opsiyonlu yazıyor. Buna çok dikkat etmek gerekir. Opsiyon ücretleri de öyle 100-200 TL değil **00 TL’lik opsiyon ücretleri dahi var. Ticimax ‘ın anlaşmalı olduğu yerler var. Bu anlaşmalı olduğu yerler işlerini iyi yapamıyorsa veya fiyatları çok yüksekse, alternatif olarak bir başka yerden anlaşma sağlamak istediğinizde yine opsiyon ücreti yansıtıyorlar. Fiyat mı öyle 200-300 TL de olmuyor. Paketlerin içerisinde special omni paketini almıştım. Yine de senden bir şeyler çıkarmak için çabalıyor.

E-ticaret yapmaya karar verirken buna çok dikkat edin Ticimax’ın opsiyonlu yazan yerlerinin haricinde, eğer sizler kargoyla veya e-faturayla başka bir yerden anlaşma yapmak isterseniz. Extradan opsiyon ücreti ödüyorsunuz. Ödemezseniz işiniz aksayacak. Ben en büyük sorunu e-faturadan yaşadım biri müşterileriyle hiç ilgilenmiyor. Diğeri ise başlangıç için fatura başına * TL istiyor. Oysaki ben başlangıç için 15 kuruşa anlaştığım çok kaliteli yer var. Orayla anlaşma yapıp entegre yapacağım Ticimax benden entegre için **00 TL ücret talep etti. Yani bu kadar olmaz. Peki ilerleyen zamanlarda yine Ticimax’ın anlaştığı yerler ile sorun olsa yine kendi anlaştığın bir yeri koymaya kalksan yine ücretler olacak. Çünkü e-ticaret de en önemli unsur, güven ve kaliteli hizmettir.

Ticimax Mağduru Yusuf Bey Ticimax’ın verdiği cevaba istinaden Şikayetlerine devam ediyor ;

Anlaşma yaptığınız yerler opsiyon ücretlerinin yüksek olduğunu bildikleri için kaliteli hizmet sunmuyorlar. Kaliteli olanda fiyatı yüksek. A4 kağıdı bile o şirketin verdiği fiyattan çok daha ucuz. Ben müşteriye ürünü yollayacağım fatura çıkaracağım faturada sorun oldu. 10 gün sürdü diyelim. Müşteri bilmezki faturada sorun olduğunu, satın aldığı e-ticaret sitesini bilir. Bu sektörde işini kusursuz yapacaksın ki kazanabilesin yoksa başlamadan bitersin. Kendim bir e-fatura şirketiyle anlaşma yapsam bin beş yüz tl opsiyon ücreti az değil, sorun olmasın diye sitede de gördüğüm en yüksek paketi satın aldım. Ya envanterinize yeni fatura şirketleri ekleyin veya kendi e-fatura şirketinizi kurun

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini incelemek için TIKLAYINIZ. – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimaxin-opsiyon-ucretleri

 

Ticimax E-Ticaret Paketleri, Ticimax İleri Seviye Bulut E-Ticaret Çözümleri, Ticimax E-İhracat Çözümleri, Ticimax Native Mobil Uygulama Çözümleri, Ticimax Depo Yönetim Sistemi, Ticimax Premium, Ticimax Entegrasyonlar, Ticimax Muhasebe – Erp Entegrasyonları, Ticimax Pazaryeri Entegrasyonları, Ticimax Xml Tedarikçi Entegrasyonları, Ticimax Santral Entegrasyonları, Ticimax Ödeme Sistemi Entegrasyonları, Ticimax Kargo Entegrasyonları,

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax Son Tercihiniz Bile Olmasın

Gerçekten şikayet etmeye nereden başlayacağımı bilemiyorum. Ticimax’ın onlardan paket aldığınız takdirde yaptığını iddia ettiği hiçbir şeyin çalışmadığını ve ekibinin de Ticimax kullanmayı bilmediğini belirteyim. 5 aydır Ticimax yüzünden maddi kaybımın yanı sıra tecrübesiz hiçbir şey cevaplayacak birikimi olmayan destek ekibi yüzünden sinir sistemim bozuldu.